| Taalwissel / Swap language | Laatst gewijzigd: 16 maart 1999 |
Video-conferencing faciliteiten zijn aanwezig in onze kantoren te
Amsterdam, Oxford en New York. Het gebruik wordt centraal
gecoördineerd vanuit Elsevier Science te Oxford.
In Amsterdam vindt u de ruimte op de elfde etage in Overmolen.
Aanvraagformulieren voor het gebruik (Video Conferencing Booking Form) zijn tevens verkrijgbaar bij de Secretariaten Overmolen (begane grond kamer B.46, toestel 2414) en Molenwerf (eerste etage kamer 1.05, toestel 3718), waar ook alle reserveringen voor de ruimte bekend zijn.
Het volledig ingevulde formulier dient u naar Oxford te faxen (faxnr.: 00 44 1865 843950), waarna bevestiging van uw boeking via het Secretariaat Algemene Zaken volgt.
Wat te doen bij storingen aan de video apparatuur? In geval van een storing aan de videoapparatuur wordt u verzocht de volgende stappen te nemen om de storing te verhelpen:
Indien u na deze stappen de storing nog niet heeft kunnen verhelpen, neem dan contact op met het Secretariaat Algemene Zaken (toestel 2414) voor assistentie.
Wenst u verdere inlichtingen over deze faciliteit? Stuur een e-mailbericht aan Peter Scheijde of bel toestel 3710.
Terug naar het overzicht van alle werkterreinen van de afdeling Algemene Zaken.
Terug naar de homepage van deze web-site.